diagnostic car
diagnostic car
usuwanie filtra cząstek stałych
usuwanie dpf


Usuwanie filtra cząstek stałych (FAP, DPF)

  • Masz dość kosztów związanych z serwisowaniem FAP?
  • Jesteś zdecydowany na jego usunięcie?
  • Powierz specjalistom usuwanie filtra cząstek stałych - skutecznie pozbawią cię problemu!


Usunięcie filtra cząstek stałych

eliminuje wszelkie problemy i koszty związane z jego serwisowaniem. Możemy raz na zawsze pozbyć się zbędnego balastu finansowego. Nie będziesz już musiał się obawiać awarii turbiny czy wtryskiwaczy, które należą do najczęstszych kosztów związanych z użytkowaniem FAP.

Po usunięciu DPF zlikwidujemy źródło problemu jakim jest wypalanie DPFa i nie będziesz musiał ponosić już żadnych kosztów związanych z jego regeneracją czy wymianą. Nasza firma specjalizuje się w tego rodzaju usługach, przez co nasz klient zyskuje pewność, że usługa zostanie wykonana fachowo i bez zbędnych kosztów.

Jak wygląda usuwanie filtra DPF z samochodu?

Najpierw wyłączamy obsługę FAP w ECU, a następnie mechanicznie usuwamy filtr cząsteczek stałych. Dzięki temu wszelkie błędy i usterki wynikające z działania FAP/DPF zostają raz na zawsze wyeliminowane wraz z usunięciem DPF.

Koszt usunięcia filtra cząstek stałych - od 800 zł.

Nasza firma od dawna zajmuje się usługami związanymi z FAP, dlatego warto nam zaufać, jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie! obsługiwane marki - volkswagen, bmw, peugeot, honda, citroen, toyota, ford, hyundai i inne
diagnostic car pomoc tel. 0 695 905 995