diagnostic car
diagnostic car
Diagnostyka filtrów cząstek stałych (FAP, DPF)

Masz problemy z filtrem cząstek stałych?

Nie chcesz generować dodatkowych kosztów, ale przeprowadzić profesjonalną diagnostykę?

Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi uda się skutecznie zdiagnozować i usunąć problem.

FAP to filtr montowany w układach wydechowych silników wysokoprężnych, który oczyszcza gazy spalinowe z cząstek sadzy, inaczej mówiąc to metalowa puszka wypełniona specjalnym wkładem, który ma pochłaniać sadzę wydzielaną podczas spalania oleju napędowego. Wydajność prawidłowo działającego filtra powoduje, że do atmosfery przedostaje się nie więcej niż 15% pierwotnej zawartości zanieczyszczeń. FAP to urządzenia bardzo precyzyjne i trudne w obsłudze, zwłaszcza pod względem elektroniki.

Nasza firma specjalizuje się w diagnozie, usuwaniu i regeneracji filtrów cząstek stałych. Dla nas sama diagnoza, to nie tylko usunięcie skutków, ale szereg czynności mających na celu poznanie przyczyn usterki, po to, aby podobna sytuacja nie zaistniała w przyszłości. Dzięki precyzji i dokładności, która nas cechuje możemy ustalić źródło problemu, a następnie skutecznie je usunąć.

Nasz klient na każdym etapie jest informowany o wynikach działań i kolejnych koniecznych krokach.
Nasz klient sam podejmuje ostateczną decyzję czy FAB ma zostać całkowicie usunięty czy może poddać go regeneracji.

Pomagamy zdiagnozować problem i przedstawiamy możliwe rozwiązania, zapraszamy! obsługiwane marki - volkswagen, bmw, peugeot, honda, citroen, toyota, ford, hyundai i inne
diagnostic car pomoc tel. 0 695 905 995