diagnostic car
diagnostic car
wypalanie filtra cząstek stałych dpf
filtr dpf oraz fap


Wypalanie filtrów cząstek stałych (filtr FAP, filtr DPF)

Co to jest i po co wypala filtr cząstek stałych FAP, DPF?

Jest to filtr montowany w układach wydechowych silników wysokoprężnych, oczyszczający gazy spalinowe z cząstek sadzy. Ich wprowadzenie pozwoliło wyeliminować emisję czarnego dymu, charakterystycznego dla starszych pojazdów z silnikami Diesla.

Zatkany filtr FAP / DPF zmniejsza moc auta oraz podwyższa spalanie, dlatego regularna obsługa jest ważna.

Oferujemy państwu różne metody radzenia sobie z niedrożnym filtrem cząstek stałych:

Diagnostyka/naprawa - nasza firma specjalizuje się w diagnozie filtrów cząstek stałych, naszym celem jest znalezienie przyczyn, a nie wyłącznie usunięcie skutków. W tym celu wykonujemy szereg specjalistycznych czynności, które skutecznie definiują źródło problemu... czytaj więcej »

Usunięcie FAP - wymaga dokładności i precyzyjności, gdyż Filtr FAP to urządzenie trudne w obsłudze, zwłaszcza pod względem elektroniki. Wypalanie DPF to problemy i koszty - chcesz pozbyć się raz na zawsze problemów i kosztów z nim związanych?... czytaj więcej »  

Proponujemy także wymianę lub wypalanie filtra cząstek stałych. Najczęściej gromadzące się w filtrze cząstki sadzy powodują jego zapchanie i utratę wydajności. Wystarczy wówczas przy użyciu specjalistycznego sprzętu wyczyścić filtr, aby znów działał jak należy... czytaj więcej »

W razie pytań i niejasności napisz lub zadzwoń. Odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy każdą wątpliwości. Nie czekaj zadzwoń już dziś!obsługiwane marki - volkswagen, bmw, peugeot, honda, citroen, toyota, ford, hyundai i inne
diagnostic car pomoc tel. 0 695 905 995