diagnostic car
diagnostic car
naprawa, mechanika, diagnostyka
naprawa, mechanika, diagnostyka


Chiptuning

 W większości samochodów drzemią znaczne rezerwy mocy, które można uwolnić. Oferujemy kompleksową modyfikację, czyli tzw. chiptuning, elektroniki oraz oprogramowania sterującego silnikiem. W jak najlepszy sposób zoptymalizujemy jego pracę, a zarazem zwiększymy moc i moment obrotowy. Przyczyni się to również do obniżenia spalania oraz poprawy kondycji auta.

 Spełnienie oczekiwań klienta to dla podstawowy cel - przed rozpoczęciem chiptuningu i po kompleksowej diagnostyce samochodu uzgadniamy zakres modyfikacji według preferencji użytkownika. Naszym priorytetem jest Wasze zadowolenie, ale także zapewnienie bezpiecznych warunków dla pracy silnika. Gwarantujemy chiptuning szyty na miarę!

Modyfikując program, można zmienić m.in.:
  • maksymalną prędkość;
  • maksymalne obroty silnika;
  • kąt zapłonu;
  • skład mieszanki;
  • charakterystykę moment obrotowego
  • a także wiele innych wartości.
Co ważne, przed dokonaniem jakiejkolwiek modyfikacji sprawdzamy dane auto. Zwracamy uwagę na jego stan techniczny, wykonujemy pełną diagnostykę, pomiar na hamowni itd. Musimy zyskać pełny obraz stanu pojazdu i pewność, że możemy dokonać chiptuningu.

Czy Chiptuning jest bezpieczny?

Chiptuning polega na zmianie oprogramowania sterującego silnikiem i zwiększenie jego mocy, dlatego też niezwykle istotne jest, aby wykonać to bezpiecznie. Zapewniamy, że nie narażamy silnika na nadmierny wysiłek. Nasz zespół przeprowadza chiptuning w sposób profesjonalny, modyfikując oryginalny program sczytany z auta, aby dokonać zmian zgodnie z potrzebami właściciela auta. Ponadto archiwizujemy oryginalne oprogramowanie w naszej firmie, aby pozostawić możliwość powrotu do pierwotnej wersji oprogramowania samochodu.

Ile kosztuje chiptuning?

Standardowy koszt modyfikacji to 800zł, jednak podchodzimy indywidualnie do każdego samochodu, dlatego też w celu dokładnej wyceny prosimy o kontakt z naszą firmą.

Gwarantujemy najniższą cenę i pełne zadowolenie z usługi!!


ZADZWOŃ! Tel. 0 725 959 511obsługiwane marki - volkswagen, bmw, peugeot, honda, citroen, toyota, ford, hyundai i inne
diagnostic car pomoc tel. 0 695 905 995